HACAMAT KUPALARI KONYA KONYA HACAMAT EBUSADULLAH KUPALARI HACCAMLAR BİRLİGİ KONYA DERNEGİ İSLAM HACAMAT SÜLÜK MERKEZİ KONYA HACAMAT SÜLÜK KURSU İSLAMİ HACAMAT KURSU KONYA İSLAMİ HACAMAT İSLAM İSLAMİ HACAMAT EBUSADULLAH İSLAMDA HACAMAT SÜLÜK İSLAMİ HACAMAT KONYA

UZMAN HACAMATÇI

TÜRKİYE'DE  ÜSTAD HACCAM HACAMAT UZMANI OLARAK HACAMAT KURSU VE TEDAVİSİ Nİ TOPLU TALEPLERDE TÜM İL VE İLÇELERDE TOPLU OLARAK HACAMAT UYGULAMALARI NI BAYAN VE BAY OLARAK YAPIYOR  GURUPLAR HALİNDE BAŞKA ŞEHİRLERDE TOPLU TALEP LERE GÖRE GİDİLEREK HACAMAT UYGULAMASI YAPILIR..

SAÇ KESMEDEN SAÇ ÜZERİNDEN HACAMAT YAPILIR ..

HACAMAT'TA UZMAN HACAMATCI EBUSADULLAH..

  Neden:İSLAMİ HACAMAT KONYA HACAMAT EBUSADULLAH..?

1- İnsanlar hiç yapmadığı bir işi yapmak istediği zaman, konuyu önce en yakınlarında arar ve sorar.

2- Bazı ipuçlarına ulaşınca da onu daha iyisini sonra da en iyisini yapmak isterler.

3- Hacamat konusu da Türkiye’de yeniden revaç buluyor. Bu konuda ehliyeti ve liyakati olanları aradığımız zaman Konyalı olarak kendimizi şanslı hissedebiliriz.

4- Ehliyeti olan ve işini samimiyetle icra eden bir arkadaşımız var Ebusadullah Abdullah Keskinoğlu,Rasûlüllahın bir sünnetini ihya etme gayreti ve insana hizmet  şiarıyla dopdolu, samimi olarak faydalı olmak için çalışıyor.

5- islami hacamat Konya Hacamat ebusadullah ismi altında hizmet veren Ebusadullah Abdullah Keskinoğlu, Konya’da tertemiz, nezih bir ortamda insanımızın dertlerine çare olma ve yol gösterme gayreti içinde 1993 yıllardır  tecrübesi, birikimi ve ustalığı ile tanıştığı her insana güven ve sıcaklık veren üslubu sayesinde kıymetli hemşerilerimizin teveccühüne mazhar olmaktadır.

6- Bizim insanımız neden ömür boyu tansiyon ilacı kullansın .diyerek söze giren Abdullah Keskinoğlu.

7-Tabiatı tabii olmaktan çıkarmış olan insanoğlu, tedavileri de fıtrata uygun olmayan sentetik ilaçlarla yapmaya çalışıyor.

8- Artık günümüzde insanımız hastalıklardan değil kendi icat ettiği şeylerden ölmeye başladı. Örnek verecek olursak, en başta sigara öldürüyor sonra sırasıyla kemoterapi öldürüyor, buzdolapları öldürüyor, klimalar öldürüyor,antibiyotikler öldürmüyor süründürüyor.

9- Şimdi size soruyorum diye sözlerini sürdüren uzman haccam Doktorlarımız Alzheimer hastalarına parkinsonlulara panik atak manik atak bipolar bozuklugu  hastalarına dirençli epilepsi hastalarına ve daha sayabileceğimiz bir çok hastalığa verdikleri ilaçlara kendileri inanıyorlar mı? İnanmıyorlar ama başka çaresi olmadığını düşünüyorlar.

10- Bir de madalyonun öteki yüzü var, o da silah tüccarları kadar zararlı ve baş belası bir sektör var ilaç sektörü. Şu ilacı ömür boyu kullanacaksın denilen ilaçları kullanmaktan kendini uzak tutan insanlar daha sağlıklı bir yaşlılık dönemi geçiriyorlar. Bu yazıda bunun üzerinde fazla durmayacağız.

Konyalı uzman haccam Abdullah Keskinoğlu der ki.

11- Gelin bir sünneti ihya etmek adına senede bir kere hacamat olun ve sağlıklı kalın. Sentetik ilaçlardan uzak durun, ilaçsız tedavi yöntemini uygulayın sağlıklı kalın.

12- Hacamatı yaygınlaştırarak ilaç tüccarı emperyalistlerin oyununu hep beraber bozalım. İnsan bünyesine hiç de uygun olmayan antibiyotikleri hayatımızdan çıkaralım hastalandıktan sonra değil hastalanmadan sağlıklı kalmak için hacamat yaptıralım..!!