HACAMAT KUPALARI KONYA KONYA HACAMAT EBUSADULLAH KUPALARI HACCAMLAR BİRLİGİ KONYA DERNEGİ İSLAM HACAMAT SÜLÜK MERKEZİ KONYA HACAMAT SÜLÜK KURSU İSLAMİ HACAMAT KURSU KONYA İSLAMİ HACAMAT İSLAM İSLAMİ HACAMAT EBUSADULLAH İSLAMDA HACAMAT SÜLÜK İSLAMİ HACAMAT KONYA

FOREVER KONYA

    BİLEŞİMİ: 

Amino Asitler: enerji sağlayan, katalizatör, kimyasal dengeyi sağlayıcı, doku oluşumunu sağlayan proteinlerdir. Vücudumuz için gerekli 22 amino asitin 20’si (vücudun üretemediği temel olan 8’in 7’si)
Antraginonlar: Anajezik, Anti-bakteriyel, Anti-fungal, Anti-viral olarak etki ederler.


Enzimler: Gıda şekerlerini ve yağları kırarak sindirime yardımcı ve besleyici maddelerin emilimini hızlandırıcı işlevleri vardır.
Auxins ve Gibberellins yara iyileştirici ve iltihaplanmayı önleyicidir.
Lignin: Nüfuz etme özelliği ile taşıyıcıdırlar.


Mineraller: Kalsiyum, Potasyum, Fosfor, Demir, Sodyum, Klorin, Manganez, Çinko sağlıklı yaşam için gerekli olan mineraller birbirleriyle, vitaminlerle ve diğer maddelerle etkileşimi sağlar.Salicylic Asit ve Saponinler

Steroller: İltihaplanmayı önleyici etken madde

Şekerler: iltihaplanmayı önleyici, anti-viral özellikle Acemannon bağışıklık sistemini de düzenleyici etkisi vardır.

Vitaminler: A, C, B1, B2, B6, B12, E, Choline, Folic Asit

Faydaları:

 

Aloe Vera T-Killer hücrelerinin sayısını çoğaltarak işlevlerinde daha aktif olmalarını sağlar.

. Aloe Vera, antikor oluşumunu destekler.

. Aloe Vera suyuyla desteklenen hücreler, tümörlü hücrelerin yok edilmesinde normalin 10 katı daha fazla etkilidirler.

. Aloe Vera’da bulunan enzimler, vitaminler, mineraller, poli-sakkarit maddeleri, ur, tümör ve ölü hücrelerin yok edilmesini sağlayarak gerek hasta, gerekse sağlıklı hücrelerin yeterince beslenmesini sağlar.

. Aloe Vera, gıda maddelerinin hücrelere ulaşmasını kolaylaştırmak için doku geçirgenliğini arttırır,hücrelerdeki toksinlerin daha kolay atılmasına yardımcı olur.

. Şimdiye kadar bilinmeyen bir yöntemle Aloe Vera, tıbbi tedaviler sonucu ortaya çıkan radyoaktif ışınların hücrelere verdiği zararı nötralize eder.

. Aloe Vera kemik iliği aktivitesini destekleyerek yeni alyuvarların oluşumunu hızlandırır. Bu faktör lösemi (kan kanseri) tedavisinde son derece etkilidir.

. Hücre ve dokuların 2-7kat daha fazla gelişmesini sağlar.

. Işın tedavisi ya da kemoterapi sırasında Aloe Vera suyu yan etkileri azaltmada ve bağışıklık sisteminin hastalığın seyri esnasında güçlenmesinde yardımcı olur