HACAMAT KUPALARI KONYA KONYA HACAMAT EBUSADULLAH KUPALARI HACCAMLAR BİRLİGİ KONYA DERNEGİ İSLAM HACAMAT SÜLÜK MERKEZİ KONYA HACAMAT SÜLÜK KURSU İSLAMİ HACAMAT KURSU KONYA İSLAMİ HACAMAT İSLAM İSLAMİ HACAMAT EBUSADULLAH İSLAMDA HACAMAT SÜLÜK İSLAMİ HACAMAT KONYA

Hakkımızda İslami Hacamat

Türkiyemizde Hacamat yapan yerler içerisinde en iyilerden biri olan ve işini profesyonelce yapan uzman hacamatçı Abdullah Keskinoğlu eğitimini en iyi şekilde Malezya Üniversitesinde hemopatyh bölümünden almıştır. Abdullah KESKİNOĞLU uzman Hacamat’çı olarak tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Uzman egitimci üstad Hacamatçı  Abdullah KESKİNOĞLU na ulaşmak için ve ya bilgi almak için 05544062383 numaralı telefona arayabilirsiniz.

Ayrrıca e posta dan konyahacamat@konyahacamat.com e posta  adresinden bizlere yazabilirsiniz.

İSLAMİ HACAMAT İSLAM,DA HACAMAT Abdullah KESKİNOĞLU KİMDİR .?

1969’da Konya’nın Karatay ilçesinde dünyaya gelen Abdullah Keskinoğlu 6 çocuk babasıdır.Hacamatcı Abdullah Keskinoğlu

Küçük yaşta romatizma hastası olur ve 15 gün hastanede tedavi görür fakat tamamen iyileşemez Haliyle yaşı ilerleyip'te 20’li yaşlara geldiğinde ağıları tamamen artar.

Askerlik dönüşü İslami değerleri yaşama mücadelesi ve araştırma azmine girer. 

Peygamberimizin miraçla ilgili hadisi şerifini araştırır ve miraçla ilgili hadisleri okurkurken tevafuk olarak hacamat konuları ile karşılaşır hiç duymadıgı bir şey olunca araştırarak ehil olmayan bir kişiye hacamat yaptırır ve romatizmadan kısmen şifasını bulur Peygamberimiz sav şifa üç şeydedir bal’da hacamat’ta ve dağlamada hadislerini okur ve hacamat a karşı bir iştiyak oluşur tabii olarak ta hacamat tı yaparak ögrenir ve bu hayırlı sonucun başlangıcı olur kendi hastalıgını rabbim şifa ya vesile kılar hamdolsun hidayet verip şifalar verene uzun yıllardır hacamat yapan abdullah keskinoglu Kendi anlayışını geliştirerek yaklaşık 15  yıldır ek iş olarak hacamat yapar ve yüzlerce kişiye faydalı olur ve her gün daha ileriye doğru yol alır. Bu konuda araştırmalar yaparken Malezya Homeopathy Fakültesinde hacamat ile ilgili eğitimlerin verildiğini öğrenir. Malezya’da hemopatiy fakültesinden eğitimleri alır ve profosyonel olarak ‘hacamat’ hayatına devam eder.