HACAMAT KUPALARI KONYA KONYA HACAMAT EBUSADULLAH KUPALARI HACCAMLAR BİRLİGİ KONYA DERNEGİ İSLAM HACAMAT SÜLÜK MERKEZİ KONYA HACAMAT SÜLÜK KURSU İSLAMİ HACAMAT KURSU KONYA İSLAMİ HACAMAT İSLAM İSLAMİ HACAMAT EBUSADULLAH İSLAMDA HACAMAT SÜLÜK İSLAMİ HACAMAT KONYA

islami hacamat

islami hacamat

Türkiye’de Hacamat yapan yerler içerisinde en iyilerden biri olan ve işini profesyonelce yapan uzman İSLAMİ HACAMAT EBUSADULLAH eğitimini en iyi şekilde Malezya Üniversitesinde hemopatyh bölümünden almıştır uzman Hacamat’çı olarak tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Uzman egitimci haccam islami hacamat Ebusadullah a ulaşmak için veya bilgi almak için 05544062383 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

ayrıca konyahacamat@konyahacamat.com e posta dan da bizlere yazabilirsiniz.

İSLAMİ HACAMAT EBUSADULLAH KİMDİR . ?

 

1969’da Konya’nın Karatay ilçesinde dünyaya gelen ebusadullah 6 çocuk babasıdır.Hacamatcı Abdullah Keskinoğlu

Küçük yaşta romatizma hastası olur ve 15 gün hastanede tedavi görür fakat tamamen iyileşemez Haliyle yaşı ilerleyip'te 22’li yaşlara geldiğinde ağıları tamamen artar.

Askerlik dönüşü İslami değerleri yaşama mücadelesi ve araştırmaya girer.

Peygamberimizin miraçla ilgili hadisi şerifini okurken araştırırken ve miraçla ilgili hadislerde hacamat bahsi okur ve tamamen tevafuk olarak rast gelir.

Peygamberimizin şifa üç şeydedir bal’da hacamat’ta ve dağlamada hadislerini okur. Bal hacamat daglama hadisleri ile karşılaşır araştıarak hacamatı ögrenir.

İşinin ehli olmayan bir yaşlı kimseye gider, dizlerinden hacamat yaptırır ve azda olsa faydasını görür.

Kendi anlayışını geliştirerek yaklaşık 15 yıldır ek iş olarak hacamat yapar ve yüzlerce kişiye faydalı olur ve her gün daha ileriye doğru yol alır.Bu konuda araştırmalar yaparken Malezya Homeopathy Fakültesinde hacamat ile ilgili eğitimlerin verildiğini öğrenir.profosyonel olarak hacamat’hayatına devam eder.

islami hacamat merkezi konya hacamat ebusadullah